اعتراض اعتراض اعتراض

دوستان خوبم , احتمالا در این چند روز به سایت کنپارس و وبلاگ آقای دکتر مختاری سر زده اید اگر نه حتما سری بزنید .سیاستهای یک بام و چند هوای وزارت مهاجرت کانادا اعصابی واسه هیچکس نذاشته و پاسخگو نبودن این مجموعه دیگه از حد گذشته . دوستانی زحمت کشیدند و هزار امضا جمع آوری کردند تا اعتراض مون رو در کانادا منعکس کنند که بنظر من کار بسیار خوبی است اما دکتر مختاری هم زحمت کشیدند و میخواهند این مسئله رو به دادگاه بکشانند که جای تشکر دارد . همین جا از تمام دوستان کبکی که مثل من بدون هیچ زمان بندی درست و قابل اجرایی کماکان در حال انتظارند خواهش میکنم که با ما همراه شوند تا این مسئله رو به دادگاه بکشانیم .

ممکنه بعضی از شما دوستان براین باور باشید که این کار جز اینکه هزینه ای برای ما داشته باشد نتیجه دیگری نخواهد داشت . البته هرکس نظر خودش رو داره اما من براین باورم که انسان تو هر موقعیتی اگه بتونه اعتراض بکنه اما ساکت بشینه در ابتدا به خودش خیانت کرده . درسته دلار تو وضعیت خوبی نیست و هر هزینه ای برای ما ممکنه سنگین باشه اما بیاییم به این قضیه اینجوری نگاه کنیم , چطور تو مملکت ما هرچیز سه یا چهار برابر میشه و ما مجبوریم تهیه کنیم بدون سرو صدا اینکار رو انجام میدیم اما یه وقت اگه مجبور نباشیم هی بهانه میاریم . بطور مثال اگه الان اداره مهاجرت کانادا میگفت برای تسریع در روند بررسی پرونده ها 500دلار به حساب ما واریز کنید ما اینکار رو انجام نمی دادیم ؟ مطمئنم که همه بدون چون و چرا انجام میدادیم . اما وقتی به ما میگن بیایید اعتراضتون رو بشکل قانونی در دادگاه مطرح کنید اولین سوالمون اینه که باید چقدر بدیم و چرا بدیم .

من از تمام دوستانی که امضا دادند و 1000نفر رو هم رد کردند خواهش میکنم اینکار رو هم در راستای اون کار انجام بدهند شاید نتیجه مضاعفی گرفتیم اگر هم نتیجه نگرفتیم حداقل پیش خودمون راحت هستیم و به خودمون میگیم هر کاری که از دستمون بر میومد رو انجام دادیم .تمام دوستان کبکی اعم از اسکیل ورکر , سرمایه گذاری , کار آفرینی و خوداشتغالی که یکسال از فایل نامبر فدرالشون گذشته میتونن دراین شکایت شرکت کنن .

از میان دوستانی که به من سرمیزنن اونهایی که کبکی نیستن  به دوستانی که پرونده کبک دارن خبر بدن ممنون میشم . در صورت تمایل یک ایمیل با موضوع mandamus  به آدرس canpars@icloud.com بفرستند تا در اسرع وقت باهاشون تماس گرفته  و توضیحات مفید داده بشه .

از اینکه با هم هستیم خوشحالم . دوست دارم بجای غرغر و نالیدن از شانس , خودمون هم حرکتی از خودمون نشون بدیم و هیچوقت خودمون رو دست کم نگیریم . بقول شیخ اجل سعدی :

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل             وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

/ 13 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

ویدا جان براتون آرزوی موفقیت میکنم. گاهی میگم این حیسون کنی هم مثل آقای دکتر ایرانیمون می مانند که شب میخوابه صبح تصمیم جدیدی میگیره. [چشمک]

فریار

راستش ما هم جز همون گروه شاکی ها بودیم.گرچه هنوز اتفاق عجیبی نیفتاده اما یه جورایی به قطعیت رسیدیم به امید خدا بدون مشکل مدیکال می گیریم. در ضمن هزینه لندینگ فی و سوپیشینه و ...دادیم منتظر 2013 هستیم. تاجایی که میدونم ایشون گفتن اگر به 1000تا برسه شکایت می کنند.یقین دارم حق گرفتنی نه دادنی.

مهاجر

سلام متاسفانه من نمی تونم تو این طرح شرکت کنم چون تازه فایل نامبرم اومده ولی آیا فکر می کنید این طرح و طرح های مشابه تاثیری خواهد داشت یا تا به حال داشته است؟

مهری

این نیز بگذرد دوست عزیز..زیاد حرص نخور

امیر حسین

تا اونجایی که من شنیدم همه این مشکلات هم فقط مال مهاجرای ایرانه . دوستی دارم لبنانی در عرض چهار ماه داره میره واسه کبک مصاحبه و فکر کنم شیش ماه نشده میگیره پی آرش رو ...

آنی

میدونی؟... عاشقتم....[قلب]

بهاره

خوشم اومد .راست مي گي والا .اميدوارم نتيجه بگيريم

مارال

خیلی باحاله . آدم این جور کارها رو از دولت جهان اولی مثل کانادا انتظار نداره . دوستی دارم که 6 سال منتظر مهاجرت بودند و بعد یکهو پرونده شون برگشت خورد . میگه من توی این 6 سال میتونستم برای جای دیگه اقدام کنم . نشستم به امید اینا . هنوز هم پروسسینگ فی رو بهشون پس ندادن .

بهي

ويدا جون ماام جزو شكايتي هاي فدرال بوديم با اينكه هنوز خبري نيست حداقل تكليفمون معلوم شده[رویا]خيلي خوبه كه شماام اقدام كنيد حداقلش اينه كه ببينن خيلي ام نميتونن هركاري خواستن بكنن[عینک]

فریبا

ویدا جان ممنون عزیزم که لینک قصه شب کودک هم به ستون دوستات اضافه کردی. [گل]