نگاهی دیگر

وقتی یه اتفاق مهمی میفته همه راجع بهش صحبت میکنن من هم میخواستم در مورد زلزله چیزی بنویسم ولی از یه زاویه دیگه بهش نگاه کردم .

چیزی که اتفاق افتاده اینقدر دردآوره که بسختی بشه درموردش نوشت اما تا حالا به این موضوع فکر کردین که اگه تو همچین موقعیتی (خدای نکرده ) قرار گرفتین چی میشه . ما وقتی دچار روزمرگی هستیم هیچوقت فکر نمی کنیم که چیزهایی که داریم خیلی با ارزش هستن . اینکه از زندگیمون لذت ببریم شاید فردا دیگه نباشه . همیشه به اونهایی که دوستشون داریم بهترینها رو بدیم شاید دیگه وقتی نباشه . خطاهای بزرگی نکنیم که نتونیم جبرانشون کنیم . زلزله , سیل , تصادف , ایست قلبی و ....   چیزهایی هستن که قابل پیش بینی نیستن .

خودم یه بار قهر کردم (سالها پیش) از شانس بدم همون شب زلزله بدی اومد و من تا صبح نتونستم ببینمش و وقتی که بالاخره پیداش کردم گفتم که دیگه هیچوقت قهر نمی کنم و تا امروز رو حرفم وایستادم .

از دست دادن عزیزان تجربه تلخیه که دوست ندارم کسی تجربه اش کنه . ولی تجربه از زندگی لذت بردن و به داشته هامون بالیدن رو برای همه دوستان آرزو میکنم .

/ 8 نظر / 26 بازدید
اکبر

خوشحالم از این که توخوشحالی، نه منظورم این بود که حوشحالم که توهمچین نگاهی به دنیا داری ، امیدوارم که بتوانم چشمهایم را بشورم و جور دیگری نگاه کنم خوشحال باشی وموفق

مارال

وبلاگ نویسی مبارک باشه ! در مورد اینکه ایرانه ، خب ماها اگه بخواهیم همین ایران بهتر باشه باید همین کارها رو بکنیم . باید برای بهتر شدنش تلاش کنیم . موفق باشی .

لاله

همه ما قدر داشته هامون رو نمیدونیم. همیشه یک تلنگر لازمه تا بدونیم چی داریم و چطور باید قدر دان باشیم. امیدوارم و دعا میکنم همه قدر داشته ها ولحظه هاشون رو بدونن. جایی جمله ای خوندم که خیلی به دلم نشست. نوشته بود: خدا رو برای هر روزی که دارم شکر میکنم. چون هر روز در زندگی ما یک حق نیست، بللکه هدیه ایست از سوی خدا. [گل]

مریم-یادگار

ویدا جان تبریک می گم بابت وبلاگ و امیداوارم چیزهای خوب خوب اینجا بنویسی و ما بخونیم. ممنونم بابت همراهی و کامنتهایت

باران شاپرک

ورودتون را تبریک میگم .. امیدوارم که هیچکس هیچ عزیزی را دست نده . که البته غیرممکنه .. ولی من سه تا از عزیزانم را از دست دادم که تا بحال از فکرم هنوز خارج نشدند !!!

فریبا

ویدا جان سلام اولا خوشجالم شروع به نوشتن کردید و تبریک میگم. این پستتون خیلی به دلم نشست واقعا باید قدر داشته هایمان را بدانیم که فردا دیر است. موفق باشی

هستی هادی

سلام ویدا جون ورودت رو به دنیای وبلاگ نویسی تبریک می گم عزیزم.خیل قشنگ نوشتی موافقم قدر امروز مون رو بدونیم که فردا دیر است موفق باشی